Życzenia sylwestrowe

Sylwester jest dniem poprzedzającym Nowy Rok, czyli dzień 1 stycznia każdego kolejnego roku. Swoją nazwę zawdzięcza świętemu Sylwestrowi, pierwszemu papieżowi o tym imieniu. Sylwester ma charakter typowego święta na przełomie lat – w czasie nocy sylwestrowej hucznie żegnamy stary rok, równie hucznie witając nowy. Święto to jest powszechnie obchodzone od przełomu XIX i XX wieku. Początkowo obchodzone było jedynie przez bogatsze warstwy społeczne, z czasem zwyczaj organizowania sylwestrowych spotkań i zabaw „trafił pod strzechy” i rozprzestrzenił się na całe społeczeństwa. Ciekawa jest chrześcijańska geneza Sylwestra. Uważa się, że święto zapoczątkowano u schyłku pierwszego tysiąclecia, wierzono bowiem, że papież Sylwester uwięził w watykańskich lochach smoka, który miał wydostać się na wolność wraz z nastaniem tysięcznego roku. Tak się na szczęście nie stało, co stanowiło przyczynek do wybuchu radości po wybiciu północy i zapoczątkowało sylwestrową tradycję organizowania hucznych zabaw na powitanie nowego, szczęśliwego roku. Sylwester to czasami jedyna możliwość w roku, na uczestniczenie w uroczystym balu zakończonym toastem. Decydując się na organizację Sylwestra należy pamiętać o kilku sprawach. Przede wszystkim powinnyśmy wybrać lokal o doskonałej lokalizacji. Musi mieć on dobry dojazd z różnych części miasta. Klimatyczny na pewno jest Sylwester w sercu gór, ale jeżeli drogi zasypie śnieg, to może się okazać, że niewiele osób na niego dotrze. Lepiej sprawdza się zabawa w dużym mieście. Sala na której odbędzie się zabaw powinna być duża, przestronna i elegancka, a także klimatyzowana.

Życzenia sylwestrowe

Sylwester i wszystkie tradycje z nim związane powinny być huczne i z przysłowiowym przytupem. Dlatego korzystając z tej doniosłej i zarazem radosnej okazji, chciałabym złożyć Wam i Waszej rodzinie serdeczne i szczere życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów w pracy i w życiu prywatnym. Oby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego.

Sylwester to najhuczniejsza impreza w roku. W ten dzień, w tą noc każdy ma prawo, ba nawet obowiązek zaszaleć. Z tej radosnej okazji życzę Ci by Twój sylwester był niezapomniany, by nie zabrakło Ci wódki, wina, piwa i szampana, by od tańczenia i hulania nogi bolały Cię co najmniej przez tydzień. Dodatkowo życzę Ci tradycyjnie – Dosiego Roku!

Sylwester jest raz w roku więc życzę Tobie byś bawił się do białego rana z przyjaciółmi, rodziną i osobami bliskimi Twojemu sercu.

Chciałbym napisać coś oryginalnego, śmiesznego i zabawnego, coś co rozbawił Ciebie do łez, coś od czego się posikasz ze śmiechu. Niestety kiepski ze mnie pisarz, więc bez zbędnego owijania w bawełnę, życzę Ci dobrej fury, skóry i komóry, małego kaca oraz worka pieniędzy. Tego i jeszcze więcej pragnę Ci życzyć Ja- twój kumpel od piwa Sylwester

Korzystając z tej pięknej okazji, jaką jest Sylwester oraz faktu, że w ręku swym dzierżę telefon, pragnę przesłać najlepsze życzenia na Nowy Rok! Niech Ci się w nim szczęści i niech się skrzy od radosnych zdarzeń, a dobry los darzy równie dobrym zdrowiem. Ściskam serdecznie i mocno całuję, wszystkiego naj!

Życzenia na sylwestra

W tę wyjątkową noc, jaką jest sylwester, życzę Ci wiele pozytywnej energii, która pomaga góry przenosić i sięgać na najwyższe szczyty. Niech pozytywne nastawienie do świata i ludzi nigdy Cię nie opuszcza a wytrwałość w realizacji celów i zamierzeń niech zawsze będzie Twoim kompanem. Uśmiechaj się szczerze i ciesz się życiem.

Dużo jedzenia, jeszcze więcej szampana,
Baw się w Sylwestra do białego rana
Niech ta noc będzie wyjątkowa
I pozwoli zapomnieć o wszystkich troskach.

Niech bal sylwestrowy będzie wspaniały
Niech wszyscy wiedzą, że był udany
Oraz niech wszystkie Twoje marzenia
Okażą się łatwe do spełnienia!
Niech Nowy Rok będzie szczęśliwy!

Sylwester musi być udany
Nie w towarzystwie taty czy mamy
Lecz jak najpiękniejszej damy!
I żeby kac nie popsuł Ci planów
Podboju Hiszpanii czy Bahamów!

Życzenia sylwestrowe 2022

Znów sylwester do nas zawitał. To znak że już czas porzucić wszelkie obowiązki i łapać za butelkę dobrego alkoholu. Pora wznieść toast za nadchodzący nowy rok i opić wszystkie dobre chwile tego właśnie mijającego. Niech okrzyki radości dziś Cię nie opuszczają, niech wódka leje się strumieniami, a nogi same rwą się do tańca.

Sylwester wesoły dziś u nas gości
Niech będzie dużo zdrowia, szczęścia i miłości.
Oby każdy nowy dzionek przyszłego roku
Miał smak szarlotki i słodkiego soku.
Niech radość w każdym sercu rozkwita
A piękne słońce codziennie nas wita.
Każdy sąsiad niech w zgodzie żyje,
A jak nie potrafi to niech się napije.

Życzenia sylwester

Grudniowe wieczory mogą być bardzo mroźne, a goście na pewno chcą się czuć komfortowo podczas zabawy. Sala powinna posiadać także doskonałe nagłośnienia, aby można było puszczać muzykę lub wynająć profesjonalny zespół.Sylwester to przede wszystkim taniec. Goście powinny być zobowiązani do włożenia eleganckich ubrań. Garnitur, suknia balowa to właściwy strój na Sylwestra. Jeżeli chodzi o muzykę to musi być ona zróżnicowana. Wolne kawałki mogą się zdarzać, ale pamiętajmy, że Sylwester to radosne wydarzenie dlatego powinny dominować największe przebije grane przez stacje radiowe oraz znane i lubiane hity z przeszłości. Niektóre zabawy Sylwestrowe nie obędą się również bez konferansjera, który poprowadzi całą uroczystość. Jedzenie powinno być przygotowane przez doskonałych szefów kuchni. Warto podawać najpierw dania gorące, a później różne przekąski. Dobrze w przypadku Sylwestra sprawdzaj się także ciasta i ciastka. Jeżeli chodzi o napoje to najczęściej serwuje się wodę, soki, napoje gazowane, a także szampana. Po uroczystym toaście noworocznym następuje czas na życzenia sylwestrowe. Organizator zabawy życzenia na sylwestra powinien przygotować odpowiednio wcześniej, aby były one przemyślane i spójne. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy sieci. Po życzeniach można powrócić do zabawy, która najczęściej trwa do białego rana.