Życzenia noworoczne

Wraz z nadchodzącym końcem starego roku, każdy z nas dokonuje rachunku sumienia. Podsumowuje swoje osiągnięcia w minionym roku. Wspomina swoje potknięcia, upadki. Z okazji nadchodzącego Nowe Roku życzę Wam byście nigdy, niczego nie musieli żałować, byście w Sylwester wspominali tylko to, co Wam się udało osiągnąć i najważniejsze byście zawsze spędzali czas razem z bliskimi – nie tylko w święta.

Życzenia noworoczne

Z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku pragnę złożyć Tobie najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i pomyślności. Oby Sylwester był dla Ciebie udaną zabawą.

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2022 i pożegnania roku starego 2021, każdy każdemu życzy co tylko może. Ja korzystając ze sposobności, życzę Ci kasy jak lodu, sexu na pęczki z najpiękniejszym kobietami oraz szczęścia. Ponadto życzę Tobie, by Sylwester nie wypił Ci Twojego drinka na hucznej zabawie sylwestrowej. Do siego Roku!

Nadchodzi Sylwester, czyli czas pożegnania Starego, dotychczasowego Roku 2021 i powitania Nowego, nieznanego roku 2022. Z tej radosnej okazji pragniemy życzyć Wam: spokoju ducha, miłości płynącej od najbliższych, pieniędzy, które szczęścia nie dają, ale mimo to uszczęśliwiają, zdrowia i pomyślności.

Życzenia na nowy rok

Z okazji powitania Nowego Roku 2022 życzę Tobie hucznej zabawy do białego rana z lampką pysznego, wytrawnego szampana. A jak już obudzisz się po nocnej imprezie, to życzę Ci małego kaca po popijawie, ponętnej kobiety u Twego boku, zabawnych kolegów do tańca i do różańca oraz wszystkiego naj naj najlepszego. I pamiętaj Sylwester jest tylko raz w roku!

Na Nowy Rok 2022 życzę Tobie spokoju, radości, uśmiechu i wszelkiej pomyślności. Obyś w Nowym Roku zdobywał szczyty, zwane sukcesami, i omijał sytuacje, prowadzące do porażki.

W nadchodzącym Nowym Roku życzę Ci samych radości i zdrowia oraz wszystkiego, co sobie tylko zapragniesz! Niech ten nowy rok będzie czasem spełnionych nadziei, a wszelkie trudności niechaj omijają Cię jak najszerszym łukiem, nie mając do Ciebie przystępu. Udanego Sylwestra i wszelkiej szczęśliwości!

Życzenia noworoczne 2022

Na nadchodzący Nowy Rok życzę Wam, moi kochani, wszystkiego najwspanialszego – niech Wam w tym 2022 nigdy nie zabraknie kasy, miłości i szczęścia. Wszystko to kwestia pracy i wytrwałości, bo i kasę możecie zarobić, a miłość i szczęście, to również owoce wzajemnej pracy wobec siebie. Więc oby Wam na to wszystko sił i chęci nie zabrakło!

W Nowy Rok żwawy krok
Prędko wraź, byś nie raz,
A dwa razy lub też więcej
Radośnie klaskał w ręce.

Życzę Tobie zdrowia,
Abyś się nie chował,
Przed tym swym codziennym szczęściem,
Co pcha ku Tobie swe pięści

Życzę, by marzenia,
Te do dosiężenia,
Spełniły się zaraz i wnet,
A nie – spaliły, niczym pet.

Noworoczne życzenia

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku pragnę złożyć życzenia wszelkiej pomyślności oraz szczęścia na każdy dzień. Niech nowy rok da Wam spełnienia na polu zawodowym oraz prywatnym. Życzę też wiary i miłości, a także wielu sił oraz wytrwałości w pokonywaniu napotykanych trudności. Załączam serdeczności i pozdrowienia!

Na nowy rok życzę, by to, co na razie jest li i jedynie tylko marzeniem, tlącym się gdzieś wewnątrz Ciebie, miało szansę ziścić się w rzeczywistości. Niech Ci nie zabraknie sił, odwagi i determinacji, aby je wcielić w życie i zrealizować. Pomyślności wszelakiej i wszystkiego dobrego na każdy nadchodzący dzień!

Niech Nowy Rok przyniesie Ci radosnych dni naręcze i krok za krokiem z marzeń tych maluje w Twym życiu tęczę. Ściskam kciuki, niech tak się zdarzy, a szczęścia Twojego niech nic nie zważy!

Piękne życzenia noworoczne

„Dziesięć, dziewięć …” – głośno sobie liczę, a Tobie Kochanie Moje życzę:
niechaj wszystko o czym tylko zamarzysz, w tym Nowym Roczku Ci się wydarzy.

Z okazji pożegnania Starego Roku 2022 i powitania Nowego Roku 2022 życzę Tobie byś zawsze miał z kim się napić, byś zawsze miał gdzie się napić oraz co najważniejsze być zawsze miał co pić. Ponadto życzę Tobie, by sylwester był dla Ciebie nocą pełną radosnych, śmiesznych zdarzeń oraz byś miał okazję wyszaleć się do białego rana.

Niech w ten nowy rok dobry humor Cię nie opuszcza, uśmiech zawsze Ci towarzyszy, a pozytywne nastawienie wiernie Ci służy. Życzę Ci wielu godzin udanego seksu, dużo kasy w portfelu i wielu szalonych imprez. Ciesz się każdym dniem, chwytaj ulotne chwile i realizuj nawet najbardziej zwariowane zamierzenia.

Nowy rok życzenia

Niechaj ten nowy rok będzie pełen szalonych chwil, imprez do rana i okrzyków radości. Śmiej się głośno, dziękuj za każdą magiczną chwilę życia i nie bój się realizować swoje szalone pomysły. Bądź nadal takim pozytywnym wariantem i pielęgnuj w sobie tego małego rozrabiakę. Niech życie zawsze będzie dla Ciebie pełne dobrej zabawy.

Szampańskiej zabawy w czasie Sylwestra, dodającej pozytywnej energii na cały nadchodzący Nowy Rok! Zaś co do 2022, życzę, aby darzył Was on zacnym zdrowiem, dał szczęście, szczodrą nutę optymizmu, spełnienie marzeń oraz oczekiwań, nawet tych najskrytszych, a także, aby był jeszcze lepszy od roku minionego.

 

Życzenia noworoczne oficjalne

 

Zwyczaj świętowania nowego roku w tym właśnie dniu wprowadzony został już w starożytnym Rzymie przez Gajusza Juliusza Cezara. Święto to nie było wtedy świętem laickim, obchodzono je jako dzień Janusa, boga wszelkich początków. Przed reformą Cezara, za dzień noworocznego święta uznawano 1 marca. Nie wszystkie kultury na świecie praktykują obchody święta w tym dniu, w którym robią to przedstawiciele zachodniego kręgu kulturowego (do których należymy i my) oraz zachodniego chrześcijaństwa. I tak:
– wyznawcy prawosławia, których obowiązuje kalendarz juliański, obchodzą Nowy Rok 14 stycznia,
– w buddyzmie święto to jest świętem ruchomym, następującym w dzień po pierwszej pełni księżyca przypadającej na styczeń lub też w dzień po nowiu księżyca tuż po przejściu Słońca w Gwiazdozbiór Barana,
– w Chinach nowy rok obchodzi się w drugi lub trzeci nów księżyca po zimowym przesileniu,
– w Iranie Nowy Rok przypada na dzień przesilenia wiosennego. W czasach, gdy Internet stał się ogólnie dostępny, wiele czynności zostało znacznie ułatwionych. Odkąd istnieje przeglądarka Google, nie ma słowa „nie wiem”, jest tylko lenistwo.
Ludzie chętnie ułatwiają sobie życie korzystając z Internetu. Jedną z metod są wysyłane hurtowo życzenia noworoczne znalezione na przeróżnych stronach internetowych, które wręcz specjalizują się w umieszczaniu różnorakich życzeń od urodzinowych aż po bożonarodzeniowe.